Металеве ліжко на дерев'яних ніжках Діана

Металлическая кровать на деревянных ножках Диана Збільшити для перегляду

Під замовлення

6 995 грн.

Металл-Дизайн

  • 8 см
  • 3,5 см
  • Так
  • Ні

Тип ліжка: Одно-Двоспальне

Ящик для білизни: Відсутній

Матеріал: Метал, Ніжки дерев'яні < / p>

Гарантія: 18 міс

Інформація

Металеве ліжко на дерев'яних ніжках Діана

Зовсім інший вигляд набуває «Діана» одягнувши більш тожественни наряд з чорного оксамиту, чорної міді, білого оксамиту. Відтіняє чарівним блиском натурального дерева вона вже не вписується у французький «Прованс», їй підійдуть класичні інтер'єри з дорогим оздобленням і ліпниною, дерев'яними меблями. Вона більш розкішна, ніж її сестриця, модель «Діана» в металі . Королівські лілії в декорі головах виглядають чіткіше. Поява закритого ізножья, є ще однією відмінною рисою даної моделі. Темні кольори забарвлення комплектуються ніжками кольору яблуня, а світлі кольори забарвлення білими. < p> Прекрасної варіацією ліжка на дерев'яних ніжках «Діана» є односпальне модель. Вона елегантна і зручна, не переобтяжена в декорі. Якщо ви вже вибрали двоярусну ліжко «Діана», і її необхідно доповнити односпальним моделлю, зупиніть погляд на цій. Вона однаково виграшно виглядатиме, як в світлих, так і в темних кольорах.

Ця шикарна ліжко надійна і міцна, але в той же час проста і зручна.

За своїм смаком або естетичним перевагам Ви можете купити металеве ліжко на дерев'яних ніжках «Діана» в одному із запропонованих кольорів:

 width =

Пропонуємо розглянути нове порошкове покриття "Зміїна шкіра" для металевих ліжок "Метал-Дизайн" та "Bella Letto" , що нагадують структуру зміїної шкіри. Довговічне порошкове покриття не мають аналогів на українському ринку. Дана структура покриття робить металевий виріб більш приємним на дотик, м'яким і ніжним на вигляд.

колір зміїна шкіра

колір дерев'яних ніжок ліжка "Діана":

Білий < Його надійність і міцність гарантують тривалий термін експлуатації.

При виготовленні ліжка на дерев'яних ніжках "Діана" використаний екологічно чистий високоміцний прокатний метал товщиною 1,2 мм. Легка і надійна конструкція, елементи якої з'єднані клиноподібним замком, покрита порошковою фарбою «Evrospektr» виробництва Франції, яка гарантує виробу привабливий зовнішній вигляд на довгі роки і зручність в експлуатації.

Метал, з якого зроблена металеве ліжко на дерев'яних ніжках "Діана" , пройшов всі екологічні тести, тому така металеве ліжко безпечна для екології та здоров'я людини. Каркас металевого ліжка на дерев'яних ніжках "Діана" зроблений з порожніх труб, що надає йому маленьку масу і високу міцність самої металевого ліжка.

Відстань між металевими ламелями підстави під матрац (каркаса) за замовчуванням 8 см, в центрі розташована додаткова опорна ніжка. Можливо виготовлення підстави для матраца з подвоєним кількістю ламелей, в такому випадку відстань між ними складе 3,5 см. ​​Вартість такого доопрацювання для двоспальному ліжку 400 грн, для односпальним - 200 грн.

Габаритні розміри ліжка на дерев'яних ніжках Діана: < / P>

Висота від підлоги до підстави, мм Висота узголів'я (спинки), мм Висота ізножья (спинки), мм
280 тисячі 450 < / tbody>

Всі металеві ліжка "Метал-Дизайн" для збереження довговічності ортопедичного матраца < / a>, а так само для створення додаткової рівній твердій майданчики під матрац можливо укомплектувати підкладкою з листа ДВП . Це також буде сприяти цілісності і жорсткості основи ліжка для забезпечення правильного використання пружинного блоку. Така підстава підходить як для матраців на пружинному блоці "Боннель" , так і матраців на пружинному блоці" Покет Спрінг "(незалежному) . Крім того, збільшиться термін експлуатації безпружинних матраців , що не буде западин і горбів як від ламельного підстави. У комплектації ліжок передбачено металевий 50 мм бортик по периметру, який зафіксує ДВП підкладку і матрац і запобіжить зсув матраца з підстави ліжка.

​​ Вартість опції ДВП підкладки: < / p>