Металеве ліжко Адель

Металлическая кровать Адель Збільшити для перегляду

Під замовлення

7 157 грн.

Металл-Дизайн

  • 8 см
  • 3,5 см
  • Так
  • Ні

Тип ліжка: Півтора-Двоспальне

Ящик для білизни: Відсутній

Матеріал: Метал

Гарантія: 18 міс

Інформація

Металеве ліжко Адель

Дуже витончена і витончена модель, з романтичною назвою. Легкі і хвилясті вензелі нагадують гребені хвиль. Ілюзорна, практично прозора, дуже ніжна. Для легкого ненав'язливого інтер'єру. Підійде для спальні мрійливої ​​натури, яка любить почитати романи перед сном і поніжитися в ліжку вранці. Ця модель буде гармонійно виглядати поряд з великими дзеркалами, величезним вікном з прозорими фіранками, декорованими оборками. Однак, якщо інтер'єр вже створений, тоді можна вибрати будь-який з доступних кольорів, і підібрати найбільш підходящий для Вас.

"Адель" - прекрасна сучасна ліжко, зручна, міцна і універсальна. Виконується у всіх пропонованих кольорах, має багато варіантів розмірів. Може бути полуторним і двоспальним .

За своїм смаком, /img/cms/Metal-Design/snake.jpg "alt =" колір зміїна шкіра "width =" 598 "height =" 287 "/>

В якості основи під матрац наспіл металевий каркас. Його надійність і міцність гарантують тривалий термін експлуатації.

При виготовленні ліжка" Адель "використаний екологічно чистий високоміцний прокатний метал товщиною 1,2 мм. Легка і надійна конструкція, елементи якої з'єднані клиноподібним замком, покрита порошковою фарбою, що гарантує виробу привабливий зовнішній вигляд на довгі роки і зручність в експлуатації.

Метал, з кото ого зроблена металеве ліжко "Адель", пройшов всі екологічні тести, тому така металеве ліжко безпечна для екології та здоров'я людини. Каркас металевого ліжка "Адель" зроблений з порожніх труб, що надає йому невелику масу і високу міцність самої металевого ліжка.

Відстань між металевими ламелями підстави під матрац (каркаса) за замовчуванням 8 см, в центрі розташована додаткова опорна ніжка. Можливо виготовлення підстави для матраца з подвоєним кількістю ламелей, в такому випадку відстань між ними складе 3,5 см. ​​Вартість такого доопрацювання для двоспальному ліжку 400 грн, для односпальним - 200 грн.

Габаритні розміри ліжка:

Висота від підлоги до підстави, мм Висота Узголів'я (спинки), мм Висота ізножья (спинки), мм
250 1120 450

Всі металеві ліжка " Метал-Дизайн " для збереження довговічності ортопедичного матраца , а так само для створення додаткової рівній твердій майданчики під матрац можливо укомплектувати < strong> підкладкою з листа ДВП . Це також буде сприяти цілісності і жорсткості основи ліжка для забезпечення правильного використання пружинного блоку. Така підстава підходить як для матраців на пружинному блоці "Боннель" , так і матраців на пружинному блоці "Покет Спрінг" (незалежний м) . Крім того, збільшиться термін експлуатації безпружинних матраців < / A>, що не буде западин і горбів як від ламельного підстави. У комплектації ліжок передбачено металевий 50 мм бортик по периметру, який зафіксує ДВП підкладку і матрац і запобіжить зсув матраца з підстави ліжка.

​​ Вартість опції ДВП підкладки: