Металеве ліжко Каліпсо-2

Металлическая кровать Калипсо-2 Збільшити для перегляду

Під замовлення

7 571 грн.

Металл-Дизайн

  • 8 см
  • 3,5 см
  • Так
  • Ні

Тип ліжка: двоспальне

Ящик для білизни: Відсутній

Матеріал: Метал

Гарантія: 18 міс

Інформація

Металеве ліжко Каліпсо-2

Ця модель абсолютно по-іншому сприймається, ніж її попередниця «Каліпсо» асиметрична . Більш спокійна «Каліпсо 2» по-своєму цікава, незвичайної форми увігнуте узголів'я трохи змінює класичне сприйняття ліжка. Вертикальні стійки здаються вищими, на них розташовані додаткові акценти - декоративні навершя. Віяловий малюнок вензелів йде від центру до кутів, підкреслюючи стрімкий рух вгору. Ця ліжко досить зручна і, завдяки низькому ізножья, підхід до ліжка можна здійснювати з трьох сторін. Вона прекрасно підійде для готельного інтер'єру з морською тематикою, а так само для створення легкої затишній спальні. Ліжко доступна у всіх кольорах і представлена ​​в декількох розмірах.

За своїм смаком, ви можете купити металеве ліжко «Каліпсо-2» в одному з пропонованих кольорів:

 width =

Пропонуємо також розглянути нове порошкове покриття "Зміїна шкіра" для металевих ліжок "Метал-Дизайн" та "Bella Letto" , що нагадують структуру зміїної шкіри. Довговічне порошкове покриття не мають аналогів на українському ринку. Дана структура робить металевий виріб більш приємним на дотик, м'яким і ніжним на вигляд.

 колір зміїна шкіра

В якості основи під матрац наспіл металевий каркас. Його надійність і міцність гарантують тривалий термін експлуатації.

При виготовленні ліжка" Каліпсо-2 "використаний екологічно чистий високоміцний прокатний метал товщиною 1,2 мм. Легка і надійна конструкція, елементи якої з'єднані клиноподібним замком, покрита порошковою фарбою, що гарантує виробу привабливий зовнішній вигляд на довгі роки і зручність в експлуатації.

Метал, з до торого зроблена металеве ліжко "Каліпсо-2", пройшов всі екологічні тести, тому така металеве ліжко безпечна для екології та здоров'я людини. Каркас металевого ліжка "Каліпсо-2" зроблений з порожніх труб, що надає йому невелику масу і високу міцність самої металевого ліжка.

Відстань між металевими ламелями підстави під матрац (каркаса) за замовчуванням 8 см, в центрі розташована додаткова опорна ніжка. Можливо виготовлення підстави для матраца з подвоєним кількістю ламелей, в такому випадку відстань між ними складе 3,5 см. ​​Вартість такого доопрацювання для двоспальному ліжку 400 грн, для односпальним - 200 грн. < / Strong>

Габаритні розміри ліжка Каліпсо-2:

Висота від підлоги до підстави, мм Висота узголів'я (спинки), мм Висота ізножья (спинки), мм
250 1200 450 < / tbody>

Всі металеві ліжка " Метал-Дизайн " для збереження довговічності ортопедичного матраца , а так само для створення додаткової рівній твердій майданчики під матрац можливо укомплектувати підкладкою з листа ДВП < / strong>. Це також буде сприяти цілісності і жорсткості основи ліжка для забезпечення правильного використання пружинного блоку. Така підстава підходить як для матраців на пружинному блоці "Боннель" , так і матраців на пружинному блоці "Покет Спрінг" (незалежному) . Крім того, збільшиться термін експлуатації безпружинних матраців , НЕ буде западин і горбів як від ламельного підстави. У комплектації ліжок передбачено металевий 50 мм бортик по периметру, який зафіксує ДВП підкладку і матрац і запобіжить зсув матраца з підстави ліжка.

​​ Вартість опції ДВП підкладки: