Дерев'яна двох'ярусна ліжко Дует Естелла

Деревянная двухъярусная кровать Дуэт Эстелла Збільшити для перегляду

Під замовлення

6 041 грн.

Эстелла

Тип ліжка: & nbsp; Двох'ярусне дитяча

Ящик для білизни: & nbsp; Доступний як опція

Підйомний механізм : Відсутній

Матеріал: & nbsp; Бук

Інформація

Дерев'яна двох'ярусна ліжко Дует Естелла

Двох'ярусне дерев'яне ліжко Дует & nbsp; може легко претендувати на звання найбільш надійною двох'ярусного ліжка, які & nbsp; виготовляється в Україні.

Щасливим батькам двох і більше дітей слід звернути пильну увагу на двоярусну ліжко & laquo; Дует & raquo ;. Можна довго перераховувати її переваги, але ми зупинимося на тих, які особливо важливі для дитячих предметів меблів - надійність, функціональність, екологічність, гарний дизайн.

Ліжко & laquo; Дует & raquo; виробляється з натурального дерева - масиву або щита бука в 8 варіантах відтінків. Лак, який використовується при фарбуванні дерева, - виключно високоякісний, який не містить токсичних елементів.

& laquo; Дует & raquo; характеризується високою надійністю і фунціональном. Стійки цієї моделі виконані з букової деревини товщиною 40х40мм. Ліжко оснащена місткими ящиками для дитячих іграшок і речей, які висуваються на роликах, без підвісних та інших ненадійних систем висування. & Laquo; Дует & raquo; відповідає всім вимогам безпеки і сертифікації України.

Сховане кріплення (на ліжку ви не помітите ні шурупів ні болтів).

Ліжко пропонується & nbsp; тільки в стандартних розмірах.

Ліжко двоярусне & laquo; Дует & raquo; виготовлена ​​з натурального дерева & ndash; українського бука. На Ваш вибір два типи матеріалу & ndash; масив і щит.

Клеєний щит & nbsp; & ndash; це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного строку.

Масив & nbsp; & ndash; це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цільного шматка дерева.

 Високі експлуатаційні властивості букової меблів досягається за рахунок міцності деревини бука. </ Li><li> Приємний малюнок текстури деревини вдало підкреслює тонування. </ Li><li> Сховане кріплення деталей ліжка розроблений на основі фізичних властивостей деревини бука. </ Li> </ ul><h3> Технічні характеристики ліжка & nbsp; Дует </ h3><ul><li> Двох'ярусне ліжко з натруального дерева; </ li><li> Розрахована на два спальних місця; </ li><li> Матеріал ліжка : меблевий буковий щит або масив бука (на вибір); </ li><li> Підстава: ортопедичний каркас з буковими ламелями; </ li> <l i> Наявність додаткової планки безпеки (за бажанням); </ li><li> 8 варіантів кольорів: & nbsp; <span class = венге , темний горіх, натуральний бук, горіх, & nbsp; махонь , вільха, каштан, білий;

  • нетоксичні лаки;
  • ящики для білизни: висувні (продаються окремо);
  • Гарантія - 18 місяців.

    Габарити ліжка ліжка Дует Естелла: