Ортопедичний Матрац Sleep & Fly Organic Beta (Бета)

Матрас Sleep&Fly Beta Бета Збільшити для перегляду

Під замовлення

Жорсткість: Середній (ближче до жорсткого)

Висота матраца: 19 см

Навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг

Тип пружин: Без пружин < / p>

чохол: Bio Cotton (Climat control)

чохол: Ні < / p>

Склад: Піна Carbon

Гарантія: 18 міс < p class = "attibuter "> Увага матрац BETA виводиться з асортименту, тому перед замовленням просимо уточняти можливість поставки у менеджерів.

Інформація

Ортопедичний Матрац Sleep & Fly Organic Beta (Бета)

Ортопедичний матрац Sleep and Fly Organic Beta відноситься до безпружинних матраців середньої жорсткості.

Серцем матраца є інноваційний матеріал Carbon Foam (вуглецева піна). Carbon Foam - це високоеластичний, екологічно чистий матеріал, що володіє магнітними властивостями і здатністю відмінно поглинати інфрачервоне випромінювання і неприємні запахи. Пориста структура Carbon Foam сприяє активному відведення вологи і створення абсорбуючої ефекту.

Чохол матраца виконаний з матеріалу Bio Cotton, до складу якого входять стрейч і жаккард. Матеріал відмінно вбирає вологу, що дозволяє створити оптимальну повітряно-водну регуляцію. Bio Cotton не електризується, не розтягується і не скочується.

Структура волокон чохла матраца надає йому властивості Climat Control, за рахунок чого підтримується оптимальний температурний режим і нівелюються скачки температур в будь-який час року. На матраці Sleep and Fly Organic Beta Ваш сон завжди буде здоровим і комфортним!

Матеріали
Чохол Bio Cotton Чохол Bio Cotton з системою Climat control - чохол матраца, що складається з безлічі високоеластичних порожнистих волокон, забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобаланс і вирівнювання перепадів температур під час сну. Дозволяє досягти ідеального мікроклімату на поверхні матраца, що гарантує здоровий комфортний сон в будь-яку погоду.
Блок Carbon Foam Блок Carbon Foam - це окремий шар матраца, що складається з інноваційного матеріалу, що володіє високою пружністю і еластичністю, що дозволяє підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Цей матеріал довговічний, характеризується прекрасним повітро-і водообміну. ​​

Переваги матраца Sleep & amp; Fly Органік Бета